ŚWIĄTECZNIE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MIERZESZYNIE

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Biblioteka Publiczna w Mierzeszynie, jak co roku, zorganizowała konkurs plastyczny, którego motywem była ozdoba choinkowa, Zwycięzcami konkursu zostały Faustyna Ciepiela i Julia Radkowska, które w nagrodę otrzymały dyplomy, książki i pluszowe renifery. Uczestniczki spotkania udekorowały choinkę, a przy melodii pięknych polskich kolęd przeczytały fragment książki Karine-Marie Amiot „24 dni do Wigilii. Jak ciekawie spędzić ten czas”. Następnie wspólnie rozwiązały krzyżówkę, w której opisały jaka jest biblioteka w Mierzeszynie.
Dodatkową dekoracją biblioteki są kolorowe świąteczne prace, które wykonały dziewczyny podczas  „Nocy w bibliotece”. Zakończeniem spotkania był słodki poczęstunek i owocowa herbata.
Serdecznie dziękujemy Radnemu Gminy Trąbki Wielkie Michałowi Studzińskiemu i Sołtysowi wsi Domachowo Krzysztofowi Peplińskiemu za przepiękną choinkę.
Czytelnicy biblioteki w Mierzeszynie wraz ze Świętym Mikołajem życzą wszystkim wspaniałych prezentów oraz Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.


 Wstecz