„NAUKA – KAGANKIEM ROZUMU. POZNAJ TIK W NOWOCZESNYM ŚWIECIE!”

„Nauka – kagankiem rozumu. Poznaj TIK w nowoczesnym świecie!” to projekt, w ramach którego odbywają się szkolenia TIK (technologii informacyjno-komunikacyjnych). Jest on finansowany w 15% ze środków własnych Stowarzyszenia Polska Izba Młodych Przedsiębiorców oraz w 85% przez Unię Europejską ze środków europejskich. Realizowany on jest przez firmę IT7 Krzysztof Bożek Szkolenia - Usługi Informatyczne z siedzibą we Wrocławiu.
Projekt jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. Każdy uczestnik w ramach uczestnictwa w projekcie otrzyma materiały dydaktyczne w postaci książki.
Trwa on 80 godzin lekcyjnych (67 zegarowych), podczas których uczestnicy szkoleń dowiadują się m.in. jak:
- przeglądać, wyszukiwać i przechowywać informacje,
- wykorzystać internet do komunikowania,
- tworzyć i edytować treść,
- bezpiecznie obsługiwać komputer,
- bezpiecznie robić zakupy przez internet.
Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia, a po egzaminie zewnętrznym certyfikat ITpass w pełni zgodny z DIGCOMP.
Szkolenia takie prowadzone są obecnie w Bibliotece Publicznej w Trąbkach Wielkich, a ich uczestnicy pozytywnie wypowiadają się o nich. Kolejne planowane są w bibliotekach publicznych w Sobowidzu i Mierzeszynie.
Jeśli masz potrzebę podniesienia własnych kompetencji związanych z komputerem/internetem, to szkolenie zostało przygotowane właśnie dla Ciebie! Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy więc do Biblioteki Publicznej w Sobowidzu. Zajęcia tam będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach 9.00 – 13.00. O szczegółach zajęć w Sobowidzu można dowiadywać się pod numerem telefonu 505 016 071. Zapraszamy również do Biblioteki Publicznej w Mierzeszynie. Tam szkolenia odbywać się będą w środy i piątki w godzinach 9.00 – 13.00. O szczegółach zajęć w Mierzeszynie można dowiadywać się pod numerami telefonów: 58 682 92 83 i 505 016 068.


 Wstecz