ZDJĘCIA WYKONANE PRZEZ DZIECI NA WYSTAWIE

„Trąbki Wielkie okiem dziecka”  to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się w bibliotece w Trąbkach Wielkich w ostatni poniedziałek października. Wystawa ta to efekt końcowy wakacyjnych warsztatów fotograficznych, które odbywały się w GOKSiR pod okiem fotografa i historyka Grażyny Michalkiewicz-Goszczyńskiej. Wiedzę  teoretyczną, zdobytą podczas zajęć,  dzieci wykorzystywały podczas lekcji praktycznych w terenie. Spacerując po Trąbkach Wielkich uczyły się trudnej sztuki obserwacji otoczenia, aby umieć uchwycić jak najlepszy i najciekawszy kadr. Oglądając wystawę zdjęć zrobionych przez młodych mieszkańców naszej Gminy przekonać się możemy, że Trąbki Wielkie to miejscowość pełna barw i słońca, posiadająca swoisty charakter a autorzy wystawy to wyśmienici obserwatorzy. Za  swoje zaangażowanie w zajęcia otrzymali na wernisażu drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy, a największą nagrodą był podziw wszystkich, którzy przyszli na ich wernisaż. Do obejrzenia wystawy zapraszamy do biblioteki w Trąbkach Wielkich. Uczynić to będzie można do końca tygodnia.