ZMIANY W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W TRĄBKACH WIELKICH

Prawie miesiąc trwało przeprowadzenie zmian w bibliotece w Trąbkach Wielkich. Przede wszystkim wymienione zostały regały. Stare z plecami zastąpione zostały regałami bez pleców. Te „nowe” nie są tak naprawdę nowe, lecz z odzysku. Dzięki nam nie trafiły do spalenia i tym samym nie zanieczyściły środowiska.
Zmienione zostało także ustawienie regałów. Poza tym na frontach dwóch regałów zamontowane zostały panele na nowości książkowe. Nowości prezentować będziemy także na dwóch regałach przyściennych. Usunięta została natomiast słynna kanapa. Dla jej fanów mamy jednak dobrą wiadomość, że jak tylko zniknie zagrożenie koronawirusem postaramy się o nową. Jeszcze lepsza wiadomość dla naszych Czytelników jest taka, że, w związku z zakończeniem wymiany regałów, od poniedziałku dostęp do nich będzie już otwarty.
Oczywiście nadal obowiązują zasady dotyczące utrzymania rygoru sanitarnego. Tak więc przed udaniem się pomiędzy regały należy zdezynfekować ręce lub rękawiczki. Środek do dezynfekcji znajduje się w bibliotece. Ponadto cały czas obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w trakcie korzystania z usług biblioteki. Zapraszamy. Do zobaczenia w bibliotece.


 Wstecz