Już wkrótce półmetek wakacji, a my mamy dla Was na koniec lipca jeszcze sporo atrakcji. Przede wszystkim zapraszamy na warsztaty taneczne, które odbywać się będą od poniedziałku (28.07.) do piątku (1.08.) w Remizie OSP w Sobowidzu i w Świetlicy w Mierzeszynie. Także w poniedziałek (28.07.), ale w Sali GOKSiR, będzie można uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych pt. "Owady i ich sekrety!". I jeszcze jedna propozycja na poniedziałek (28.07.) to warsztaty plastyczne inspirowane postaciami słynnych artystów pt. "Być jak•Frida Kahlo", które odbędą się w Szkole Podstawowej w Sobowidzu. We wtorek, tak jak w każdy wakacyjny, będzie można pograć sobie w tenisa stołowego. W środę proponujemy udział w wycieczce do Gdańska, podczas której będzie można pospacerować po Starym Mieście, popłynąć statkiem, a także• odwiedzić McDonaldsa. W ostatni dzień lipca frajdę będą mieli miłośnicy gier i zabaw multimedialnych. Takie zajęcia przeprowadzone będą w Bibliotece Publicznej w Sobowidzu. Informacje o tych wydarzeniach znajdują się na plakatach, które zamieszczamy poniżej. W sprawie szczegółów prosimy dzwonić pod numery: 512 005 144.

  Wstecz  

 

KARTA DO KULTURY DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!!!

ZAPRASZAMY DO GRY

NASZE PUBLIKACJE

dkk malee

LICZNIK ODWIEDZIN